Wsparcie indywidualne dla rodziców w Fundacji ALEKlasa.

Autyzm i jego spektrum dla wielu jest ciężkim szokiem.
Dużo osób boi się o przyszłość, czuje się zagubionych i pozostawionych bez pomocy, a także odpowiedzi na pytanie “co dalej?”.

Podczas trwania spotkania pomożemy rodzicom zrozumieć towarzyszące im emocje, damy wskazówki jak wesprzeć dziecko, ale również doradzimy w sprawach natury formalnej
(WWR – Wczesne Wspomaganie Rozwoju, KS – Kształcenie Specjalne, czy orzeczenie o niepełnosprawności).

Wyjaśnimy etapy godzenia się z diagnozą dziecka, objaśnimy wątpliwości oraz wskażemy grupy wsparcia i zaproponujemy wartościowe warsztaty dla mam i ojców dzieci w spektrum.

Spotkania będą prowadzić dwie lub jedna osoba – rodzice dzieci w spektrum – założyciele i wolontariusze fundacji, a więc:

Izabela Hnidziuk-Machnica
Maciek Skura
Dominika Działek
Joanna Dryjańska
Radosław Machnica

Z uwagi na stan pandemii spotkania przeprowadzamy on-line poprzez video chat w aplikacji ZOOM.
(można się łączyć poprzez komputery, telefony i tablety).

Koszt to : 89zł / 50 min