Zapraszamy NAUCZYCIELI na bezpłatną konsultację w Fundacji ALEKlasa.

Wielu nauczycieli słysząc, że będą mieli ucznia z Zespołem Aspergera reaguje lękiem i obawą, że nie będą potrafili go / jej prawidłowo wspierać.
Te lęki i obawy często wynikają z braku wiedzy czym tak naprawdę jest Zespół Aspergera i co tak naprawdę kryje się za określeniem „spektrum autyzmu”.

Podczas konsultacji pomożemy zrozumieć ucznia, ale także podpowiemy co może robić nauczyciel, by jeszcze lepiej wspierać swoich wyjątkowych uczniów.

Jeśli osoba zapisana nie będzie mogła uczestniczyć w spotkaniu i nie odwoła swojego udziału minimum 24 godz przed spotkaniem, nie będzie mogła brać udziału w przyszłości w bezpłatnych działaniach organizowanych przez fundację.

Spotkania będą prowadzić dwie lub jedna osoba – rodzice dzieci w spektrum – założyciele i wolontariusze fundacji, a więc:

Izabela Hnidziuk-Machnica, Radosław Machnica, Dominika Działek, Maciek Skura

Z uwagi na stan pandemii spotkania przeprowadzamy on-line poprzez video chat w aplikacji ZOOM.
(można się łączyć poprzez komputery, telefony i tablety ).

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i obowiązują zapisy poprzez formularz poniżej.
(konsultacje odbywają się w środy i piątki)