Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dla nauczycieli w Fundacji ALEKlasa.

Wielu pedagogów, dowiadując się o tym, że będą mieli ucznia z Zespołem Aspergera reaguje lękiem i obawą, że nie będą potrafili go / jej prawidłowo wspierać.
Te lęki i obawy często wynikają z braku wiedzy na temat Zespołu Aspergera, a także nieznajomości określenia „spektrum autyzmu” oraz jego prawidłowego znaczenia.

Podczas konsultacji pomożemy zrozumieć ucznia, jak również damy wskazówki, co może zrobić nauczyciel, by jeszcze lepiej wspierać swoich wyjątkowych podopiecznych.

Jeżeli zapisana osoba nie będzie mogła brać udziału w spotkaniu i nie odwoła swojej obecności minimum dobę (24 h) przed konsultacjami, nie będzie mogła w przyszłości uczestniczyć w bezpłatnych działaniach organizowanych przez fundację.

Spotkania będą prowadzone przez jedną lub dwie osoby – rodziców dzieci w spektrum – założycieli i wolontariuszów fundacji, a więc:

Izabela Hnidziuk-Machnica, Radosław Machnica, Dominika Działek, Maciek Skura

Z uwagi na stan pandemii spotkania są przeprowadzane on-line poprzez video chat w aplikacji ZOOM.
(można się łączyć poprzez komputery, tablety i telefony).
Pierwsze spotkanie jest bezpłatne. Zapisy obowiązują poprzez poniższy formularz.
(spotkania odbywają się w środy i piątki)