Rok 2018 powoli wybija ostatnie godziny, a my w Fundacji Aleklasa sięgamy pamięcią wstecz, by podsumować pierwsze 6 miesięcy naszego istnienia. Nie będzie chyba nadużyciem jeśli powiemy, że jesteśmy dumni z tego co udało nam się przez ten krótki czas osiągnąć!
Przede wszystkim wspaniała wrześniowa konferencja „Szkoła z Zespołem Aspergera” – cudowne 2 dni, które połączyły nas wszystkich w poczuciu, że gdy działamy razem, a przede wszystkim, gdy się wspieramy, jest po prostu łatwiej. Jednak fakt, że podczas naszych konferencji tworzy się tak wyjątkowa atmosfera nie jest jedynie naszą zasługą, dlatego podziękowania należą się głównie wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się otworzyć i wspólnie przeżywać swoje emocje. I właśnie dla Was, kochani rodzice, planujemy już kolejną, marcową konferencję Tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu i zachęcaniu nas do dalszego działania! Tak więc działamy
Te mijające pół roku to także warsztaty dla rodziców współorganizowane przez Asperger i życie z zespołem Aspergera. Były to za każdym razem pełne emocji spotkania, które zawsze dawały początek czemuś nowemu.. Za to także bardzo dziękujemy!

To kilkutygodniowy „Kurs redukcji stresu dla rodziców dzieci z ZA”, który udało się zorganizować dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ze środków FIO – Mazowsze Lokalnie ????
To akcja „Powiedz nam o zainteresowaniach swojego Asa” i wysłane przed świętami prezenty niespodzianki do wspaniałych dzieciaków Nic nie jest więcej warte niż uśmiech i szczęście dziecka! ????

To także zbliżający się „Sylwestrowy makijaż od wyjątkowej wizażystki” – akcja, dzięki której wspieramy wspaniałą 14-letnią Agnieszkę z ZA, która marzy, by swoją przyszłość związać ze stylizacją i wizażem.

Kochani, przez pół roku udało nam się zrobić tak wiele, zawsze przy Waszym wsparciu i dobrych myślach ???? Mamy nadzieję, że będziecie z nami w nadchodzącym 2019 roku i nieustannie będziecie wspierać nas w naszych działaniach dla dobra dzieci z ZA i ich rodzin.

To właśnie dla Was tak się staramy i mamy nadzieję, nie, nie mamy nadzieję, WIEMY, że będziemy się starać jeszcze bardziej! Bądźcie z nami w 2019 roku! A my oczywiście dziękujemy za mijające sześć miesięcy 2018 roku

 

Recommended Posts