Marta Iwanowska-Polkowska

Psycholog, coach ICF, trener, prowadzi Manufakturę Rozwoju.
Ci z Was, którzy byli na naszych dwóch pierwszych konferencjach wiedzą, że każdy wykład Marty jest niezwykle inspirujący, budujący i jak zawsze merytoryczny.

Podczas konferencji Marta będzie mówić o postawach i umiejętnościach, które pomagają nam Rodzicom w budowaniu dialogu ze szkołą, nauczycielami, rodzicami innych dzieci. Będzie mówiła więc o tym co trudne czyli wstydzie, lęku przed oceną, uzbrajaniu się w relacjach, ale też o tym co piękne i potrzebne, czyli o odwadze, wrażliwości i empatii.

Od 15 lat zajmuje się wspieraniem rozwoju innych w zakresie rozwoju ich kariery i kompetencji osobistych, społecznych, menedżerskich.
Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi zgodnie ze swoim autorskim modelem „Urzeczywistnij swoje JA” towarzysząc swoim Klientom w poznawaniu i odważnym wyrażaniu swojego potencjału, wartości, potrzeb, cech.
Jej główne narzędzia pracy z innymi to refleksja, uważność, poznanie, szacunek i docenianie, zmiana perspektywy, ale też poczucie humoru i zachwyt.

Okazuje się, że to podejście działa też w relacji, we wspieraniu rozwoju jej osobistego AS’a. Prywatnie jest mamą Tymoteusza lat 10, zwanego „wyjątkowym AS’em”, oraz Rocha, lat 8, zwanego „wyjątkowym Bratem” i żoną równie wyjątkowego męża.

Recommended Posts