Beata Chrzanowska-Pietraszuk

przeprowadzi nas przez bardzo ważny temat:

„Agresja w szkole.  AS – sprawca czy ofiara”.

Dużo można by pisać o jej kompetencjach i o tym, jak przez lata swojej pracy pomogła niezliczonej liczbie rodziców i dzieci.

A tak na poważnie – Beata od wielu lat prowadzi szkolenia dla rodziców, psychologów i nauczycieli z zakresu umiejętności wychowawczych.
Pomaga rodzicom rozumieć swoje dzieci i budować z nimi satysfakcjonujące relacje, w oparciu o szacunek, zrozumienie i sensowne wymagania.
Pracuje z dziećmi z trudnościami rozwojowymi i ukrytymi niepełnosprawnościami, zwłaszcza z dziećmi nadpobudliwymi, dziećmi z Zespołem Aspergera oraz z ich rodzicami. Jest autorką programu terapeutycznego dla dzieci nadpobudliwych „Polubić ADHD” w którym wzięło udział ponad 200 rodzin.
Prowadzi terapię dzieci i młodzieży oraz terapię rodzinną, a także psychoterapię dorosłych. Od 6 lat prowadzi grupę wsparcia dla rodziców dzieci, które maja orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ( UdR – Uniwersytet dla Rodziców ).

Autorka książek: „Oswoić ADHD”, „Nasz sposób na nieporządki, „ Nie musimy mieć wszystkiego” oraz poradników „Nie chcę, nie mogę, nie będę…”, „Mama i Tata rozmawiają”, oraz „Rozmowy o wychowaniu”.

Członek Polskiego Towarzystwa ADHD.
Współpracuje z Fundacją RORO, Klubem Mama na Mokotowie, Fundacją Scolar.
Na co dzień pracuje w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Uniwersytet dla Rodziców” oraz w Gabinecie Psychologicznym FILTROWA.
Prywatnie jest mamą dwóch dorosłych synów.

Recommended Posts