Zapraszamy rodziców dzieci w spektrum autyzmu na konsultacje rodzicielskie w Fundacji ALEKlasa.

Diagnoza spektrum autyzmu dla wielu rodziców jest szokiem, wielu boi się o przyszłość, czują się zagubieni i pozostawieni bez pomocy oraz wskazówek “co dalej?”.

Podczas spotkania pomożemy rodzicom zrozumieć towarzyszące im emocje, podpowiemy jak wesprzeć dziecko, ale również, jeśli będzie taka potrzeba,
doradzimy w sprawach natury formalnej (WWR – Wczesne Wspomaganie Rozwoju, KS – Kształcenie Specjalne, czy orzeczenie o niepełnosprawności).

Wyjaśnimy etapy godzenia się z diagnozą dziecka, objaśnimy wątpliwości oraz wskażemy grupy wsparcia
i zaproponujemy wartościowe szkolenia dla rodziców dzieci w spektrum.

Zapraszamy nie tylko rodziców tuż po diagnozie, ale wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i pomocy w codziennych trudnościach.

Spotkania będą prowadzić dwie lub jedna osoba – rodzice dzieci w spektrum – założyciele i wolontariusze fundacji, a więc:
Izabela Hnidziuk-Machnica, Radosław Machnica, Dominika Działek, Maciek Skura

Z uwagi na stan pandemii spotkania przeprowadzamy on-line poprzez video chat w aplikacji ZOOM.
(można się łączyć poprzez komputery, telefony i tablety ).

Spotkania są płatne 35zł i trwają 1,1 godziny.
Obowiązują zapisy poprzez formularz poniżej.

(konsultacje odbywają się we wtorki i środy)