Konsultacje na czas wakacji są wstrzymane.
W sytuacjach pilnych, prosimy o kontakt e-mailowy.

Zapraszamy rodziców tuż po diagnozie na bezpłatną konsultację rodzicielską w Fundacji ALEKlasa.

Diagnoza spektrum autyzmu dla wielu rodziców jest szokiem, wielu boi się o przyszłość, czują się zagubieni i pozostawieni bez pomocy oraz wskazówek “co dalej?”.
Podczas spotkania pomożemy rodzicom zrozumieć towarzyszące im emocje, podpowiemy jak wesprzeć dziecko, ale również doradzimy w sprawach natury formalnej
(WWR – Wczesne Wspomaganie Rozwoju, KS – Kształcenie Specjalne, czy orzeczenie o niepełnosprawności).

Wyjaśnimy etapy godzenia się z diagnozą dziecka, objaśnimy wątpliwości oraz wskażemy grupy wsparcia i zaproponujemy wartościowe warsztaty dla rodziców dzieci w spektrum.

Z uwagi na stan pandemii spotkania przeprowadzamy on-line poprzez video chat w aplikacji ZOOM.
(można się łączyć poprzez komputery, telefony i tablety ).

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i obowiązują zapisy poprzez link poniżej.

www.fundacja-aleklasa.bookero.pl

Jeśli osoba zapisana nie będzie mogła uczestniczyć w spotkaniu i nie odwoła swojego udziału minimum 24 godz przed spotkaniem, nie będzie mogła brać udziału w przyszłości w bezpłatnych działaniach organizowanych przez fundację.

Spotkania będą prowadzić dwie lub jedna osoba – rodzice dzieci w spektrum – założyciele i wolontariusze fundacji, a więc:

Izabela Hnidziuk-Machnica

Radosław Machnica